Kontakt

Lokal w centrum Nowogrodźca

Nowogrodziec

2 900 PLN

Cena:
2 900,00 zł
Powierzchnia:
72,95 m2
Cena za m2:
39,75 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16626/3877/OLW
Opis
Oferujemy lokal handlowo - usługowy w Rynku w Nowogrodźcu o powierzchni 72,95 m2.

Lokal złożony jest z dużej sali oraz zaplecza socjalnego. Jego niewątpliwym atutem jest duża witryna oraz wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal przystosowany jest do prowadzenia sklepu, biura czy też innych usług (fryzjerstwo, gabinet kosmetyczny itp.).

Dostępne wszystkie media. Wymagana kaucja jednomiesięczna. Lokal wolny jest od zaraz.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń