Kontakt

lokal handlowo-usługowy 103 m2

Ostrołęka, ul. Gołębia zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia:
103,00 m2
Cena za m2:
29,13 zł
Stan budynku:
Dobry
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18326/3877/OLW
Opis
Do wynajęcia przestronny widny, lokal handlowo-usługowy z możliwością aranżacji do własnych potrzeb. Idealny na gabinety kosmetyczne, księgowość, usługi prawnicze każdą inną działalność. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe płatne z możliwością wykupu abonamentu przez właścicielkę (25zł/rok).

Ogrzewanie gazowe wg. zużycia.

Cena 3000 zł/m-c brutto

Dostępny od zaraz.
Zapraszam na prezentacje.
 
Paweł  Cenzer
Północ Nieruchomości Ostrołęka
ul. Jana Kilińskiego 20
tel. 600 694 110
email. pcenzer@polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń