Kontakt

Lokal – Ostrołęka, ul. Goworowska

Ostrołęka, ul. Goworowska zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia:
53,00 m2
Cena za m2:
56,60 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
17426/3877/OLW
Opis
Oferuję do wynajęcia przy ulicy Goworowskiej w Ostrołęce(na przeciwko Galerii Bursztynowej)przestronny lokal handlowo - usługowy.
Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza , duże i przestronne okna wystawowe oraz nowe budownictwo dają duże możliwości najemcy.
Położenie zapewnia doskonałą lokalizację na prowadzenie dowolnej działalności z gastronomią włącznie.
Lokal o powierzchni 53 m2
Cena wynajmu 3000 złotych za miesiąc .

Zapraszam do prezentacji

Kontakt:
Jolanta Łachacz
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
tel: 506-026-633
e-mail: jlachacz@polnoc.pl

Więcej ofert na www.polnoc.pl/ostroleka
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń