Kontakt

Lokal – Ostrołęka, ul. Jana Kilińskiego

Ostrołęka, ul. Jana Kilińskiego zobacz na mapie

500 PLN

Cena:
500,00 zł
Powierzchnia:
18,00 m2
Cena za m2:
27,78 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17462/3877/OLW
Opis
Oferuję do wynajęcia lokal położony na parterze budynku biurowo - usługowego w ścisłym centrum miasta - ul. Kilińskiego.
Duży ruch pieszy i samochodowy, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in.: kancelarie notarialne i adwokackie, sądy, punkty handlowe i usługowe, Urząd Miasta...
Lokal składa się z:
- pomieszczenia o pow. 18m2,
- pomieszczenia socjalnego,
- toalety,
- parkingu (wjazd od ul. B. Joselewicza / brama automatyczna)
Budynek słoneczny, po remoncie, dostępny od zaraz.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kontakt:
Justyna Roicka
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
tel: 696 333 502
e-mail: jroicka@polnoc.pl
Więcej ofert i zdjęć na stronie: www.polnoc.pl/ostroleka

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń