Kontakt

180 m2, centrum miasta - NA GABINETY, PRZYCHODNIE

Ostrołęka, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego zobacz na mapie

6 500 PLN

Cena:
6 500,00 zł
Powierzchnia:
180,00 m2
Cena za m2:
36,11 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17496/3877/OLW
Opis
Oferuję do wynajęcia lokal o pow. użytkowej prawie 180 m2 z zapleczem socjalnym.
Jest idealny np. na działalność biurową, sportowo-rekreacyjną, handlowo-usługową. Najlepiej sprawdzi się w branży medycznej, do niedawna funkcjonowała tutaj przychodnia lekarzy specjalistów.
Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z nowoczesną windą.
Ten budynek o wysokim standardzie jest zlokalizowany w centrum Ostrołęki przy bardzo ruchliwej ulicy.
BARDZO ATRAKCYJNA CENA - do negocjacji po obejrzeniu.

Więcej informacji od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć ten lokal - zadzwoń:
Marek Władysławski
kom. 697 505 600

Więcej ofert, zdjęć i ceny znajdziesz na naszej stronie: www.polnoc.pl/ostrolekaNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zobacz również w okolicy