Kontakt

Budynek na handel, gastronomię...przy szkole

Ostrołęka, ul. Stefana Jaracza zobacz na mapie

26 000 PLN

Cena:
26 000,00 zł
Powierzchnia:
40,00 m2
Cena za m2:
650,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Pawilon
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4317/3877/OLS
Opis
Oferuję do sprzedaży budynek wolnostojący, zlokalizowany przy ul. Jaracza (w sąsiedztwie szkoły). Lokal o powierzchni 40m2 +zaplecze
Istnieje możliwość podzielenia gdyż posiada on dwa oddzielne wejścia bezpośrednio z chodnika.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

Dostępny od zaraz.

Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie bądź bezpośrednio na spotkaniu.

Cena 26 000złNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń