Kontakt

Wynajmę lokal 21 m2 w apartamentowcu, oś Bugaj

Pabianice, 20 Stycznia zobacz na mapie

900 PLN

Cena:
900,00 zł
Powierzchnia:
20,82 m2
Cena za m2:
43,23 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
13502/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal
Rodzaj transakcji:wynajem
Lokalizacja: Pabianice, Bugaj ul. 20 Stycznia
Łączna powierzchnia użytkowa: 20,82 m. kw
Ilość pomieszczeń: 2
Media : woda, energia elektryczna, kanalizacja, ogrzewanie miejskie
Pozostałe udogodnienia: internet, telefon
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

UWAGA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE

Opis: Wynajmę lokal o łącznej powierzchni 20,82 m.kw usytuowany w Pabianicach na osiedlu Bugaj ul. 20 Stycznia . Lokal znajduje się na parterze w apartamentowcu , składa się z: hali sprzedażowej o pow. 15 m.kw, pomieszczenia socjalnego o pow. 4 m.kw oraz WC o pow. 1,5 m.kw. Przed budynkiem możliwość zaparkowania samochodu przez klientów. Wejście do lokalu od ulicy, duża witryna. Teren nieogrodzony. Podłoga wyłożona terakotą, ściany pokryte gładzią i pomalowane. Wszystkie okna nowe PCV. Budynek wyposażony w instalację: elektryczną, wodę, kanalizację oraz ogrzewanie miejskie. Dotychczasowe wykorzystanie obiektu to kwiaciarnia. Lokal jest nieumeblowany. Miejsce idealnie nadaje się pod różnego rodzaju działalność handlowo-usługową. Do wykorzystania plafon reklamowy, plansze reklamowe oraz meble.

Czynsz do wspólnoty 270 zł ( w tym ogrzewanie i woda)

Cena: 900 zł + vat + prąd
Kaucja zwrotna 1000 zł

Kontakt:
Renner Agnieszka
POK Pabianice
Tel.: 602-459-354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń