Kontakt

Lokal biurowy 35 m2 w centrum

Pabianice zobacz na mapie

542 PLN

Cena:
542,00 zł
Powierzchnia:
35,00 m2
Cena za m2:
15,49 zł
Stan budynku:
Do adaptacji
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16556/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal biurowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Pabianice /Centrum
Powierzchnia: 35 m.kw
Stan techniczny: do adaptacji
Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie elektryczne
Stan prawny: własność

Północ Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal o powierzchni 35 m.kw. znajdujący się na drugim piętrze w budynku pofabrycznym. Lokal składa się z dwóch pokoi i łazienki. Wysokość pomieszczeń ok 3,50 m. Media w lokalu: prąd, woda, kanalizacją, ogrzewanie elektryczne. Obiekt położony w centrum miasta z dobrym dojazdem, podwórkiem i miejscem na samochody. Istnieje możliwość wynajmu również powierzchni magazynowej.

Cena wynajmu: 542 zł netto +vat (15 zł / 1 m.kw)
Kaucja: dwukrotność najmu
Okres najmu: minimum 1 rok

Kontakt:
Barbara Kolasa
Północ Nieruchomości Pabianice
tel: +48 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa