Kontakt

Biuro, kancelaria, sklep Centrum

Pabianice zobacz na mapie

3 423 PLN

Cena:
3 423,20 zł
Powierzchnia:
85,58 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
16712/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal handlowo-użytkowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Pabianice/Centrum
Powierzchnia użytkowa: 85,58 m.kw
Liczba pomieszczeń: 2
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: energia elektryczna, woda miejska, kanalizacja, gaz

Północ Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal użytkowo-handlowy o powierzchni 85,58 m.kw usytuowany na parterze w nowo wybudowanym budynku znajdującym się w centrum Pabianic. Lokal posiada otwartą przestrzeń o powierzchni 79,40 m.kw z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 3,40 m.kw oraz osobnym wc o powierzchni 2,78 m.kw. Na podłodze położona jest terakota, na ścianach gładź, pomalowane, sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. W lokalu znajdują się wyprowadzenia pod klimatyzację/ogrzewanie. Wejście bezpośrednio z ulicy, duże witryny. Lokal uzbrojony jest w instalację alarmową. Wszystko nowe i świeże.
Istnieje możliwość powiększenia lub pomniejszenia powierzchni lokalu, wydzielenia kilku pomieszczeń. Na parterze znajduje drugi lokal o łącznej powierzchni 76,38 m.kw.
Pierwsze piętro podzielone jest na kilka mniejszych lokali, poddasze to przestrzeń z przeznaczeniem na dwa lokale/mieszkania.
Obecnie na pierwszym piętrze znajdują się kwatery pracownicze z wyposażoną kuchnią oraz łazienką.
Duża dowolność w wynajmie (np. kilka lokali łącznie, cały poziom parteru, piętra bądź poddasza). Na pierwszym piętrze ogrzewanie gazowe za pomocą grzejników, na poddaszu ogrzewanie gazowe podłogowe.
Elewacja budynku docieplona styropianem i wykończona tynkiem ozdobnym.

Lokal świetnie nadaje się na sklep, biura, kancelarię, gabinety lekarskie, itp.

Wynajem: 40 zł / m2 + VAT + media (woda i prąd)
Kaucja zwrotna: 6900 (dwukrotność ceny wynajmu)

Kontakt:
Barbara Kolasa
tel: +48 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa