Kontakt

100 m2,stomatolog,weterynarz,szkoła języków,biura

Pabianice zobacz na mapie

1 600 PLN

Cena:
1 600,00 zł
Powierzchnia:
100,00 m2
Cena za m2:
16,00 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Dom
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17301/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal handlowo-użytkowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Ksawerów
Powierzchnia użytkowa: 100 m.kw
Liczba pomieszczeń: 4
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: energia elektryczna, woda miejska, kanalizacja, gaz

Północ Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal użytkowo-handlowy o powierzchni 100 m.kw usytuowany Ksawerowie na parterze domu jednorodzinnego. Lokal posiada oddzielne wejście bezpośrednio z ulicy, parking do własnej dyspozycji o powierzchni 100 m.kw. Wszystkie media na oddzielnych licznikach. Ogrzewanie lokalu oraz ciepła woda za pomocą pieca gazowego. Budynek zbudowany z cegły w roku 2000. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. W lokalu znajduje się alarm. Pomieszczenia wyłożone glazurą i terakotą. W pobliżu znajduje się między innymi szkoła podstawowa, dom opieki.
Lokal idealny na stomatologię, weterynarię, biuro, sklep, kancelarię, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, itp. W razie potrzeby wnętrze można przearanżować, część ścian to ściany działowe.

Wynajem: 1 600 zł + media (woda, prąd i gaz)
Kaucja zwrotna: 3 200 zł

Kontakt:
Barbara Kolasa
tel: +48 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszamy do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa