Kontakt

Lokal 35 m2 w centrum Pabianic

Pabianice, Mały lokal w centrum miasta zobacz na mapie

1 200 PLN

Cena:
1 200,00 zł
Powierzchnia:
35,00 m2
Cena za m2:
34,29 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
14113/3877/OLW
Opis
Inwestycja: lokal użytkowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Pabianice/Centrum
Powierzchnia użytkowa: 35 m.kw
Liczba pomieszczeń: 3
Stan techniczny: do odświeżenia
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie

Północ Nieruchomości ma do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 35 m.kw usytuowany na parterze w budynku usługowo-handlowym w centrum Pabianic. Wejście bezpośrednio z ulicy, parking przed budynkiem. Lokal składa się z sali głównej o powierzchni ok. 30 m.kw, zaplecza o powierzchni ok. 3,5 m.kw oraz toalety o powierzchni ok. 1,5 m.kw. Pomieszczenia do odświeżenia, na podłodze terakota, ściany gładzie gipsowe pomalowane. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Drzwi oraz okna pcv. Ogrzewanie gazowe – rozliczane proporcjonalnie do powierzchni lokalu. Lokal usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji innych lokali handlowo-usługowych. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, tramwajowy oraz PKS. Lokal dostępny od zaraz. Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe.
Do wynajmu mamy także lokal o powierzchni: 55 m.kw usytuowany na pierwszym piętrze

Wynajem: 1 200 zł + VAT + media (woda, prąd, ogrzewanie)
Kaucja zwrotna: 3 600 zł

Kontakt:
Barbara Kolasa
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
Tel.: 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa