Kontakt

Pawilon handlowy w dobrej lokalizacji

Pabianice, Pawilon handlowy w dobrej lokalizacji zobacz na mapie

125 000 PLN

Cena:
125 000,00 zł
Powierzchnia:
28,00 m2
Cena za m2:
4 464,29 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Pawilon
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4344/3877/OLS
Opis
Inwestycja: pawilon handlowy
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Pabianice/Stare Miasto ul. Warszawska
Powierzchnia użytkowa: 28 m.kw
Liczba pomieszczeń: 2
Rok budowy: około 1990
Stan techniczny: dobry
Media: energia elektryczna, woda, szambo, ogrzewanie gazowe z butli, ciepła woda - podgrzewacz przepływowy

Uwaga! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży pawilon handlowy o powierzchni 28 m.kw usytuowany na ul. Warszawskiej wśród innych lokali użytkowych. Pawilon w stanie dobrym, wybudowany z cegły w latach 90-tych, otynkowany, na dachu papa W lokalu na podłodze położona jest terakota, ściany pomalowane, sufit podwieszany z oświetleniem. Lokal składa się z sali głównej oraz toalety. Pawilon usytuowany jest na działce o łącznej powierzchni 48 m.kw. Teren przed pawilonem wyłożony jest kostką.

Media: instalacja elektryczna, alarmowa, kamery wewnętrzne, ciepła woda z podgrzewacza przepływowego, ogrzewanie centralne gazowe - gaz z butli.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W najbliższym otoczeniu znajdują się inne lokale użytkowe, ruch pieszy i samochodowy. Możliwość parkowania samochodu przed lokalem. Komunikacja miejska: autobus, tramwaj.

Cena: 125 000 zł (do negocjacji)
Kredyt od 472 zł

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Barbara Kolasa
Północ Nieruchomości Pabianice
tel: +48 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń