Kontakt

Lokal – Rabsztyn

Rabsztyn zobacz na mapie

3 000 000 PLN

Cena:
3 000 000,00 zł
Powierzchnia:
2 000,00 m2
Cena za m2:
1 500,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
928/3877/OLS
Opis
Hotel u podnóża Zamku !
Do sprzedania posiadamy nieruchomość znajdującą się u podnóży zamku w Rabsztynie /k Olkusza, przy drodze wojewódzkiej nr.783 Olkusz-Miechów-Skalbmierz. Nieruchomość tą stanowi hotel znajdujący się na działce o powierzchni 2,22 ha. Budynek składa się z 3 kondygnacji, o łącznej powierzchni 2000 m2.
Budynek posiada trzy kondygnacje w których rozkład pomieszczeń i powierzchni wygląda następująco:
Piwnica: ok 700m2 , znajdują się tam dwie sale balowe, zaplecze sanitarne,
Parter: 700m2, dwie sale balowe, hol, zaplecze kuchenne i sanitarne
Poddasze: ok 600m2, składa się ono z 20 pokoi gościnnych, łazienek etc
Całość jest w stanie surowym otwartym, posiada wszelkie pozwolenia na budowę, media prąd, woda, gaz przyłączone do działki.
Nieruchomość świetna na inwestycje z racji atrakcji turystycznej jaką niewątpliwie są ruiny zamku „Rabsztyn”, na którym co roku odbywają się liczne imprezy plenerowe w tym min. turniej rycerski, zlot motocyklistów itp.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu !
http://www.youtube.com/watch?v=Jpywfb_dMfU
Kontakt: Klaudia Sikorska -Maciąg
Tel.: 516 025 585
E-mail: kmaciag@polnoc.pl
Nr Licencji Zawodowej: 10132
www.polnoc.pl

W ofercie biura posiadamy również doradztwo kredytowe oraz wycenę nieruchomości. Zapewnimy kompleksową obsługę dotyczącą realizacji transakcji oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nieruchomością.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń