Kontakt

Galeria Łucznik - Radom ulica Młodzianowska

Radom, Młodzianowska zobacz na mapie

8 870 000 PLN

Cena:
8 870 000,00 zł
Powierzchnia:
7 663,21 m2
Cena za m2:
1 157,48 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Centrum handlowe
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4618/3877/OLS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu niestandardową ofertę sprzedaży komercyjnej nieruchomości znajdującej się w Radomiu przy ul. Młodzianowskiej 75 -  Galeria Łucznik Park.

Łączny metraż powierzchni użytkowej  to 7663 m2 usytuowanej na czterech kondygnacjach galerii. Powyższą powierzchnię zajmują lokale wynajmowane pod: salony meblowe, sprzedaż parkietów, odzieżowe czy pod centrum rozrywki dla dzieci. Aktualnie 90% powierzchni nieruchomości jest wynajęte na okres długoterminowy.

Lokale generują stały, comiesięczny dochód ok. 100 tys. zł netto, co zapewnia wysoki poziom stopy zwrotu. 
Grunt stanowi pełną własność (a nie jest w użytkowaniu wieczystym), dzięki czemu koszty operacyjne są znacznie niższe.

Budynek jest usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 5595m2.

Obiekt, w której znajduje się przedmiotowa powierzchnia składa się z dwóch połączonych ze sobą części: dwu- i czterokondygnacyjnej:

Całkowita powierzchnia parteru wynosi 2155m2, zaś powierzchnia ekspozycji wystawowej (najmu) na tej kondygnacji to 1688m2
Powierzchnia I piętra wynosi 1243m3, natomiast powierzchnia najmu to 976m2 (pozostała to komunikacja, hol główny, klatka schodowa i pomieszczenia techniczne).
Powierzchnia II piętra wynosi 3042m2, natomiast powierzchnia przeznaczona do wynajęcia na tej kondygnacji wynosi 2831m2.
Powierzchnia III piętra ma 1224m2 zaś 1151m2 jest wykorzystywana pod wynajem.

Budynek jest wyposażony w windę osobową oraz 3 windy towarowe.

Przed budynkiem znajduje się ponad 40 miejsc postojowych dla klientów galerii.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum z bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym, w otoczeniu różnego rodzaju obiektów produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Nieruchomość jest w pełni uzbrojona w sieci: wod-kan, gazową, telefoniczną oraz instalację alarmowej i monitoringu.

Obiekt został wykonany w konstrukcji żelbetowej, prefabrykowanej.

W ostatnich latach budynek został poddany modernizacji polegającej na wymianie pokrycia dachowego wykonanego z papy termozgrzewalnej, wymianie okien na aluminiowe i PCV, częściowej wymianie oświetlenia na led-owe oraz wykonanie podjazdów wraz z poręczami i uchwytami pomagającymi osobom niepełnosprawnym korzystanie z obiektu.

Schody i podjazdy są wylewane terenowo, pokryte kostką.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna. Czekamy na  Państwa propozycje cenowe pod numerem telefonu 665 164 808.

Pragniemy zaznaczyć, że podana  cena jest kwotą netto, należy do niej doliczyć podatek 23% Vat. Wystawiona zostanie faktura Vat.

Zapraszam na prezentację.
Edyta Nowak-Ozcelik
te

tel. 665 164 808

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń