Kontakt

Lokal – Ruda Maleniecka

Ruda Maleniecka zobacz na mapie

1 999 000 PLN

Cena:
1 999 000,00 zł
Powierzchnia:
1 146,00 m2
Cena za m2:
1 744,33 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4254/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania prosperujący, całoroczny, monitorowany z parkingiem. Motel dysponuje 45 miejscami noclegowymi w pokojach2,3,4 osobowych o podwyższonym standardzie z łazienką, wi-fi i telewizorem. Na dole znajduje się trzy sale jedna restauracyjna, druga na imprezy okolicznościowe , trzecia lustrzana na mniejsze imprezy z osobnym wejściem oraz w pełni wyposażona kuchnia. Motel Kamyk w Rudzie Malenieckiej położony jest w sąsiedztwie lasów, rzek i stawów. W okolicach lokalu znajduje się bardzo dużo gospodarstw rybackich i jedyny w Polsce pomnik Karpia. W lokalu znajduje mieszkanie dwukondygnacyjne usytuowane na poddaszu - dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i korytarz. Budynek o powierzchni 1146m2, działka o powierzchni 5637m2.
Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane lokalem bądź mające pomysł na inną działalność. serdecznie zapraszamy na prezentację.
Link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=wwaMUWdmcJo&feature=youtu.be

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń