Kontakt

Ekskluzywny obiekt biurowo - handlowy Rzgów

Rzgów, bezpośrednio przy ulicy zobacz na mapie

1 225 PLN

Cena:
1 225,00 zł
Powierzchnia:
35,00 m2
Cena za m2:
35,00 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17544/3877/OLW
Opis
Inwestycja: obiekt biurowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Rzgów
Powierzchnia użytkowa : powierzchnie biurowe od 25 m.kw do zapotrzebowania
Stan techniczny: bardzo dobry
Miejsce parkingowe: tak
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Opis: Wynajmę pomieszczenia biurowo - handlowe w ekskluzywnym obiekcie. Obecnie budynek jest w trakcie modernizacji co znacznie podniesie jego standard wykończenia. Lokale biurowe o różnych wielkościach z możliwością podziału. Do dyspozycji również sala konferencyjna. Standard budynku A+.

Dodatkowe opłaty: koszty eksploatacyjne 10 zł / m.kw ( w tym: ochrona obiektu, woda, wywóz nieczystości, centralne ogrzewanie, oświetlenie części wspólnych )

Cena: 30 zł - 35 zł/ m.kw ( w zależności od wielkości powierzchni ) + vat + energia elektryczna
Kaucja zwrotna: dwukrotność czynszu.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
Północ Nieruchomości Pabianice
tel: 784 558 147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.
Zapraszam do oglądania nieruchomości
Więcej ofert na stronie: http://www.polnoc.pl/pabianice

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń