Kontakt

Okazja! Gotowy Lokal Usługowy. Wysoki standard!

Skarszewy zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
68,00 m2
Cena za m2:
4 397,06 zł
Stan budynku:
Wysoki standard
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Pierwotny
Id oferty:
4322/3877/OLS
Opis
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE U NAS!

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA WIRTUALNEJ PREZENTACJI LOKALU ORAZ FILMU PREZENTUJĄCEGO WALORY NASZEGO OSIEDLA!
https://youtu.be/KZqHZK7wnNA

ZAINWESTUJ W LOKAL! Atrakcyjna cena, bardzo dobra lokalizacja i nowopowstałe osiedle, które prężnie się rozwija... sprawiają, że nieruchomość ta ma bardzo duży potencjał inwestycyjny.

Duży lokal usługowy o powierzchni 68m. Obecnie lokal jest już wykończony pod klucz.

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA!

W lokalu przyłącze światłowodu - INTERNETU, TELEWIZJI KABLOWEJ oraz TELEFONU!

Lokal nadaje się na prowadzenie różnej działalności gospodarczej. Świetnie odnajdą się w nim branże: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, gastronomiczne czy oświatowe.

Lokal znajduje się na parterze i posiada bardzo dużo witryn oraz okien. Możliwość połączenia dwóch oddzielnych lokali w jedną całość - w zależności od potrzeb... Możliwość powiększenia lokalu aż do 174m.

Lokal zlokalizowany jest na nowopowstałym Osiedlu mieszkaniowym Piękny Zakątek w Skarszewach tuż przy drodze wojewódzkiej 224. Budynek usługowy jest bardzo dobrze widoczny z tejże drogi. Do centrum Skarszew jest zaledwie 1,5 km. W pobliżu znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz inne osiedla mieszkaniowe.

Atrakcyjna cena zakupu – 299 000zł!

Zapraszam Państwa na prezentację tego jakże ciekawego lokalu usługowego.

Więcej informacji będzie mi bardzo miło udzielić Państwu podczas rozmowy telefonicznej. Jestem osobą odpowiedzialną za sprzedaż i najem nieruchomości znajdujących się na Osiedlu Piękny Zakątek w Skarszewach. Zachęcam do kontaktu. Pomogę Państwu w doborze lokalu na terenie naszego osiedla.

Oferta w formule 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC!

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Marcin Sęczkowski
Mobilny doradca ds. nieruchomości
Nr licencji zawodowej 22891
PÓŁNOC Nieruchomości
+48 531 61 22 21
mseczkowski@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń