Kontakt

Lokal – Sopot

Sopot

7 900 PLN

Cena:
7 900,00 zł
Powierzchnia:
138,00 m2
Cena za m2:
57,25 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17024/3877/OLW
Opis
138 m2, 8000 zł netto, w centrum Sopotu, stan deweloperski

Lokal, na parterze, o powierzchni użytkowej 138 m2, w budynku niemal graniczącym z ulicą Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących niebanalnej lokalizacji dla prowadzenia swojej działalności, w rozsądnej cenie.
Duże witryny będą dobrym nośnikiem informacji o prowadzonej działalności, trwale zapisując się w świadomości klientów, którzy intensywnie korzystają z najczęściej uczęszczanego szlaku komunikacji pieszej w Sopocie. Lokal jest w stanie deweloperskim, co najemcy daje duże możliwości aranżacyjne. Doskonałe miejsce pod: usługi medyczne, usługi finansowe, biura, itp. Budynek monitorowany i chroniony. Na terenie posesji i przed posesją znajdują się miejsca parkingowe.

KOSZTY:
- najem: 8000 zł netto + 1380 zł kosztów eksploatacyjnych.
- dodatkowo koszt energii elektrycznej.

Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń