Kontakt

Lokal usługowy na parterze z dużą witryną, Sopot

Sopot, al. Niepodległości zobacz na mapie

339 000 PLN

Cena:
339 000,00 zł
Powierzchnia:
23,00 m2
Cena za m2:
14 739,13 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4318/3877/OLS
Opis
Atrakcyjny lokalu usługowy z dużą witryną w Sopocie.

Nieruchomość o powierzchni 22,8 m2 usytuowana na parterze. Posiada dużą szklaną witrynę od al. Niepodległości, głównej arterii Sopotu, łączącej ze sobą całe Trójmiasto. Składa się z głównego pomieszczenia (16,4 m2), pomieszczenia gospodarczego z wc (2 m2) oraz korytarza (4,4 m2).

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru po lokalu: ( https://my.matterport.com/show/?m=PcVFw66dDic )

Nieruchomość zlokalizowana w Sopocie, jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich. Lokal oddalony o 500 m od słynnego "Monciaka" oraz niespełna 10 minutowym spacerem od najdłuższego w Europie Molo, piaszczystej plaży i morza.

Ogrzewanie: gazowe.
Czynsz: około 100 zł.
Dodatkowo płatny prąd i gaz według zużycia.

Lokal aktualnie wynajmowany jest przez firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku Europejskim. Umowa długoterminowa.

Nieruchomość sprzedawana w atrakcyjny pakiecie inwestycyjnym, składającym się z dwóch apartamentów wynajmowanych w najmie krótkoterminowym oraz lokalu usługowego z długoterminową umową najmu.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Więcej ofert na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń