Kontakt

Lokal – Sopot, Władysława Łokietka

Sopot, Władysława Łokietka zobacz na mapie

460 000 PLN

Cena:
460 000,00 zł
Powierzchnia:
35,70 m2
Cena za m2:
12 885,15 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4361/3877/OLS
Opis
Lokal Komercyjny w Sopocie.
Lokal komercyjny 35,7 m2 na sprzedaż. Dotychczas lokal pełni funkcję biura, natomiast jest w pełni gotowy do funkcjonowania również jako lokal typu gabinet, usługi.
Dużym atutem lokalu jest lokalizacja. Ul. Łokietka w Sopocie. Mały ruch samochodowy, łatwy wyjazd w stronę Gdańska i dostęp do ulic tranzytowych Sopotu.
Lokal jest w pełni gotowy do funkcjonowania jako biurowy, posiada łazienkę w pełni funkcjonalną z pralką oraz w pełni funkcjonalną kuchnię. Prace wykończeniowe wykonane w 2018 roku.
Dodatkowo w cenie lokalu przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu.
Osiedle jest monitorowane, wejście do lokalu jest z dwóch stron, od strony zewnętrznej budynku jak również od strony klatki schodowej.
Wydanie lokalu od 01.12.2020 roku.

Na zewnątrz są ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Teren jest ogrodzony.
Ochrona 24h/dobę. Wspólnota wynajmuje firmę Ochroniarską, która fizycznie na miejscu pełni dozór.

Koszty eksploatacji ok. 700-800 zł miesięcznie. Ogrzewanie miejskie.

Rok budowy 2003.

Na ten moment nie ma tam sofy, telewizora ani luster. W tej chwili lokal pełni funkcję biura i jego przestrzeń wypełniają trzy biurka.
Zapraszam na prezentację lokalu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń