Kontakt

Lokal biurowo-usługowy w centrum Trzebnicy

Trzebnica, Lokal biurowy w dobrej cenie w centrum Trzebnicy zobacz na mapie

900 PLN

Cena:
900,00 zł
Powierzchnia:
20,00 m2
Cena za m2:
45,00 zł
Stan budynku:
Wysoki standard
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17148/3877/OLW
Opis

Inwestycja: lokal biurowo-usługowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Trzebnica
Powierzchnia: 20 m. kw.
Piętro: 1
Stan techniczny: wysoki standard
Garaż: miejsca postojowe obok budynku na parkingu
Media do zapłaty: energia elektryczna
Stan prawny: własność


Opis: Wynajmę lokal biurowo-usługowy o pow. 20 m.kw. usytuowany na pierwszym piętrze, w piętrowym biurowcu w samym centrum Trzebnicy. Biurowiec jest po kapitalnym remoncie, zostały wymienione instalacje, położone ogrzewanie podłogowe, sieć internetowa, nowa klatka schodowa, plastikowe okna, drzwi antywłamaniowe, płyty ceramiczne. W biurowcu znajduje się 5 łazienek i jedno pomieszczenie socjalne z kuchnią do wspólnego użytku. Każdy lokal posiada odrębny licznik energii elektrycznej i rozliczany jest tylko z niego. W ofercie również lokale o innych powierzchniach od 10 do 40 m.kw. Do każdego lokalu właściciel dodaje również pilota do wjazdu na zamknięty parking przy budynku.

Biurowiec znajduje się w samym centrum Trzebnicy.

Cena wynajmu 900 zł
Media energia elektryczne według zużycia 5-20 zł
Kaucja zwrotna 1500 zł

Kontakt:
Monika Berdowska
Północ Nieruchomości oddział Wrocław II
tel. kom: +48 883 647 169
e-mail: mberdowska@polnoc.pl
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl/wroclaw2
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa