Kontakt

Lokal z witryną, 28,22m2,Kordeckiego 45,Praga-Płd

Praga-Południe, Augustyna Kordeckiego zobacz na mapie

310 138 PLN

Cena:
310 137,80 zł
Powierzchnia:
28,22 m2
Cena za m2:
10 990,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4363/3877/OLS
Opis
Lokal użytkowy witryna 28,22m2,Kordeckiego,Praga-Płd

28,22m2 lokal użytkowy z witryną do własnej aranżacji zlokalizowany w apartamentowcu przy ulicy Kordeckiego 45, na parterze którego znajduje się pasaż handlowo – usługowy.

LOKAL

* Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy
* funkcjonalne rozplanowanie powierzchni
* obecnie lokal stanowi open space z wydzielonym pomieszczeniem WC (0,98m2),zaplecze (1,61m2), aneks kuchenny połączony z open space (25,63m2)
* Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza dla potrzeb przyszłego Najemcy (obecnie funkcjonowało to biuro sprzedaży dewelopera)
* Duża witryna
* Miejsca postojowe w pobliżu

Możliwe przeznaczenie:
* biuro
* gabinet
* salon fryzjerski/kosmetyka
* usługi
* sklep
* punkt obsługi

LOKALIZACJA

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Kordeckiego 45 w Warszawie na terenie Dzielnicy Praga Południe w odległości ok. 70 m od ul. Grochowskiej, będącej jednym z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy oraz gwarantującą dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 6 km). Lokal jest położony ok. 180m od Placu Szembeka, do przystanku komunikacji miejskiej ok 150m.
Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni okolicy z niską zabudową. Obok lokalu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa.

W najbliższej okolicy znajdują się sklep z artykułami dla zwierząt, pensjonat z pokojami, 7 placówek edukacyjnych, ośrodki zdrowia.

Wysokość opłaty administracyjnych i zaliczki na poczet zużycia mediów wynosi ok 280 zł netto.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa