Kontakt

Lokal użytkowy 54m2, Morgowa, Praga Południe

Praga-Południe, Morgowa zobacz na mapie

426 600 PLN

Cena:
426 600,00 zł
Powierzchnia:
54,00 m2
Cena za m2:
7 900,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4355/3877/OLS
Opis
54 m2 lokal użytkowy z witryną do własnej aranżacji zlokalizowany w apartamentowcu przy ulicy Morgowej 1, na parterze którego znajduje się pasaż handlowo – usługowy

LOKAL

* Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy
* funkcjonalne rozplanowanie powierzchni
* obecnie lokal funkcjonował jako salon kosmetyczny z wydzielonym stanowiskiem recepcji, poczekalnią, osobnym stanowiskiem pedicure i zapleczem
* Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza ( w załączeniu plan pierwotny lokalu)
* witryna
* Miejsca postojowe w pobliżu

Możliwe przeznaczenie:
* salon fryzjerski/kosmetyka
* gabinet
* biuro
* usługi
* sklep
* punkt obsługi

LOKALIZACJA

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Morgowej 1 w Warszawie (to róg ul. Jordanowskiej i Morgowej), na terenie Dzielnicy Praga Południe. Ulica Morgowa położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej.
Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej, Trasy Siekierkowskiej oraz Trasy Łazienkowskiej.

Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych. W najbliższej okolicy znajdują się dwa przedszkola, liceum, centrum ogrodnicze i lokale biurowe. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 300 m od ul. Marsa, ok. 250 m od ul. Grochowskiej, będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta. W odległości zaledwie ok. 500 m znajduje się pętla tramwajowa Gocławek (linie 3,6,9,24). Ponadto w odległości ok. 600 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość (ok.. 500 m) Centrum Handlowego KING CROSS PRAGA.

Opłaty administracyjne i zaliczki na poczet zużycia mediów (389zł).
Do ceny należy doliczyć podatek VAT.
Bez prowizji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa