Kontakt

Lokal biurowo- usługowy 77,7m2, witryna, Morgowa

Praga-Południe, ul. Morgowa zobacz na mapie

3 659 PLN

Cena:
3 659,00 zł
Powierzchnia:
77,79 m2
Cena za m2:
47,04 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17768/3877/OLW
Opis
Do wynajęcia od 01.05!

Lokal użytkowy 77,79m2, witryna, Morgowa, Praga Południe

77,79 m2 lokal użytkowy U4 z witryną do własnej aranżacji zlokalizowany w apartamentowcu przy ulicy Morgowej 1, na parterze którego znajduje się pasaż handlowo – usługowy

LOKAL

* Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy
* funkcjonalne rozplanowanie powierzchni
* Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza
* Duża witryna
* lokal narożny
* Miejsca postojowe w pobliżu

Możliwe przeznaczenie:
* biuro
* gabinet
* salon fryzjerski/kosmetyka
* usługi
* sklep
* punkt obsługi

W tym budynku mamy do wynajęcia również sąsiadujące lokale o powierzchniach U3- 59,76m2 i U2 - 53,93m2.
Istnieje możliwość połączenia lokali.


LOKALIZACJA

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Morgowej 1 w Warszawie (to róg ul. Jordanowskiej i Morgowej), na terenie Dzielnicy Praga Południe. Ulica Morgowa położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej.
Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej, Trasy Siekierkowskiej oraz Trasy Łazienkowskiej.

Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych. W najbliższej okolicy znajdują się dwa przedszkola, liceum, centrum ogrodnicze i lokale biurowe. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 300 m od ul. Marsa, ok. 250 m od ul. Grochowskiej, będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta. W odległości zaledwie ok. 500 m znajduje się pętla tramwajowa Gocławek (linie 3,6,9,24). Ponadto w odległości ok. 600 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość (ok.. 500 m) Centrum Handlowego KING CROSS PRAGA.

Miesięczny czynsz wynajmu lokalu wynosi 3659 zł netto. Dodatkowo płatne płatne administracyjne i zaliczki na poczet zużycia mediów.
Istnieje możliwość wynajęcia platformy parkingowej w garażu podziemnym.

Zapraszam do kontaktu
Emilia Chrastina 664 417 443

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń