Kontakt

3pok, Nowolipki, Al.Solidarności, na Kancelarie

Śródmieście, al. Solidarności zobacz na mapie

766 000 PLN

Cena:
766 000,00 zł
Powierzchnia:
63,91 m2
Cena za m2:
11 985,60 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4307/3877/OLS
Opis
Bardzo dobry punkt komunikacyjny, Al. Solidarności, na granicy Śródmieścia i Woli - dogodny dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. Przystanek autobusowy w odległości 100m od budynku z kilkunastoma liniami dziennymi i nocnymi. Przystanek tramwajowy w odległości 100m od budynku z 6 liniami. Do metra Ratusz Arsenał około 600m. Dojazd do ścisłego Centrum Warszawy zajmuje 10-12min.

Budynek to kamienica 5-piętrowa z początku lat 50-tych. Kamienica mieści się na rogu Al. Solidarności i Al. Jana Pawła II. Jest to idealny punkt komunikacyjny. Budynek został odnowiony, wymienione piony grzewcze i wod - kan.
W budynku jest winda.
Wokół mnóstwo punktów usługowych, restauracji, knajpek, sklepów, apteki, Urząd dzielnicy, Sąd Okręgowy, biura, przychodnia. Nie brakuje również terenów zielonych, w niedalekiej odległości Ogród Saski, Ogród Krasińskich, Park Mirowski.
Na tyłach budynku znajduje się bezpłatny parking dla mieszkańców.

Mieszkanie ma swój niepowtarzalny klimat kamienicy. Wysokość 2,7m. Składa się z 3 pokoi o powierzchni 22,3m2, 14,5m2, 8,3m2, widnej oddzielnej kuchni o powierzchni ok. 7m2, łazienki ok 4m2 i przedpokoju. Z jednego pokoju jest wyjście na balkon.
Mieszkanie nadaje się do remontu, podłogi w stanie do wycyklinowania.

Lokal nadaje się na biuro/kancelaria - Sąd po drugiej stronie ulicy.

Nieruchomość posiada duże możliwości aranżacyjne, można je przerobić na 4 pomieszczenia z oddzielną kuchnią.


stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą.

Czynsz: 650zł z zaliczkami i funduszem remontowym.

zachęcam do kontaktu i oglądania.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa