Kontakt

Lokal usługowy 34m2 Śródmieście / Warszawa

Warszawa, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
34,00 m2
Cena za m2:
58,82 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17520/3877/OLW
Opis
Na wynajem lokal usługowy 34m2. Składa się z 2 pokoi, łazienki i aneksu kuchennego, doskonały na biuro lub punkt usługowy dla małej firmy. Znajduje się na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy. Drzwi antywłamaniowe Gerda. Okna zabezpieczone kratami. Prestiżowa lokalizacja, Warszawa Śródmieście, stare budownictwo (wysokość lokalu 3,7 m). Wygodny dojazd: 5 min metro stacja Politechnika, autobusy i tramwaje. Z jednej strony strzeżony parking widoczny bezpośrednio z okien, płatny, z drugiej park. Cena wynajmu za miesiąc 2500 brutto (w tej cenie opłaty i czynsz). Licznik prądu przepisywane są na najemcę. Lokal dostępny od zaraz.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń