Kontakt

Lokal biurowo- usługowy na Nowym Dworze

Nowy Dwór, Lokal usługowo-biurowy przy ulicy zobacz na mapie

7 000 PLN

Cena:
7 000,00 zł
Powierzchnia:
156,60 m2
Cena za m2:
44,70 zł
Stan budynku:
Idealny
Rodzaj budynku:
Budynek biurowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17532/3877/OLW
Opis

Inwestycja: lokal biurowo-usługowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Wrocław/Fabryczna/Nowy Dwór
Powierzchnia: 156,6 m. kw.
Piętro: parter
Stan techniczny: wysoki standard
Garaż: miejsca postojowe obok budynku na parkingu
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, rekuperacja, klimatyzacja
Stan prawny: własność


Opis: Wynajmę lokal biurowo-usługowy o pow. 156,6 m.kw. usytuowany na parterze, w pięciopiętrowym budynku na Nowym Dworze. Lokal jest po remoncie. Idealny na działalność biurową, handlową lub usługową w szczególności gabinety medyczne, kancelarie, biura, gastronomię.
Parter to powierzchnia typu openspace oraz dwa w pełni przeszklone gabinety wraz z pomieszczeniem, w którym znajduje się rekuperator powietrza. W lokalu są możliwe zmiany ustawienia ścian i przeszkleń. Półpiętro to pomieszczenia socjalne, serwerownia, sejf, archiwum.
Lokal posiada bardzo duże witryny i wejście od strony ulicy, jest bardzo dobrze widoczny z ulicy, zlokalizowany w ciągu innych lokali usługowych. W lokalu są zainstalowane kamery, klimatyzacja oraz system alarmowy.
Świetna lokalizacja na dużym i ciągle rozrastającym się osiedlu Wrocławia, szczególnie teraz, kiedy w budowie jest linia tramwajowa. W pobliżu przystanki autobusowe. Ogólnodostępne miejsca parkingowe obok budynku.

Cena 7000 netto zł.
Czynsz do spółdzielni 1291 zł (co miejskie, woda, wywóz nieczystości, utrzymanie części wspólnych)

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Zapraszam do oglądania nieruchomościKontakt:
Monika Berdowska
Północ Nieruchomości oddział Wrocław II
tel. kom: +48 883 647 169
e-mail: mberdowska@polnoc.pl
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl/wroclaw2
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa