Kontakt

Do wynajęcia lokal biurowy Stare Miasto Zamość

Zamość

700 PLN

Cena:
700,00 zł
Powierzchnia:
30,00 m2
Cena za m2:
23,33 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17287/3877/OLW
Opis
Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym, usługowym (Kancelaria, Fundacja, Doradztwo itp.) o powierzchni 30m2.

Lokal mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy jednopiętrowej usytuowanej w obrębie Starego Miasta w Zamościu. Wejście znajduje się od strony ulicy Łukasińskiego. Możliwe jest umieszczenie reklamy na elewacji budynku.

Do lokalu prowadzi zadbana klatka schodowa oraz korytarz. Na piętrze mieszczą się pracownie projektowe oraz biura. Szeroki korytarz umożliwia zorganizowania miejsca na poczekalnię.

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, każde o powierzchni około 15m2, połączonych ze sobą drzwiami. Istnieje również możliwość aby do każdego z pomieszczeń urządzić odrębne wejście z korytarza. Jedne z drzwi są w chwili obecnej zabudowane.

W jednym z pomieszczeń znajduje się szafa w zabudowie pod wymiar z pojemnymi półkami na dokumenty i drzwiami przesuwnymi zamykanymi na klucz oraz komfortowe biurko.
Drugie pomieszczenie wyposażone jest w regały, biurko, sofę oraz wygodny fotel i stolik okolicznościowy.

Lokal jest widny (dwa duże okna wprowadzają tu dużo światła).
Do dyspozycji Najemcy są toaleta oraz kuchnia.

Czynsz najmu wynosi 700 zł brutto + opłaty za prąd i ogrzewanie.
Najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.

Doskonała oferta ze względu na położenie i niskie miesięczne koszty, gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691948900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl
www.polnoc.pl/zamosc

Zapraszam do odwiedzenia naszego biura w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl/zamosc.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń