Kontakt

Wynajmę halę produkcyjno- magazynową w Chełmku

Chełmek, pl. Jana Kilińskiego zobacz na mapie

5 000 PLN

Cena:
5 000,00 zł
Powierzchnia:
575,00 m2
Cena za m2:
8,70 zł
Rynek:
Wtórny
Rok budowy:
1989
Id oferty:
2975/3877/OHW
Opis
Do wynajęcia część hali produkcyjno- magazynowej o powierzchni 575 m2 na terenie byłych Zakładów Obuwniczych w Chełmku Pl. Kilińskiego 1 budynek nr 27.

Doskonałe pomieszczenia do prowadzenia produkcji, a także pod magazyn. Hala składa się z części parterowej, która posiada wydzieloną część przeznaczoną na biuro, pomieszczenia socjalne, sanitarne oraz z dużego pomieszczenia na piętrze, do którego prowadzą metalowe schody.
Możliwość adaptacji hali do własnych potrzeb.

Wymiary: długość ok. 30 m, szerokość ( w najszerszym miejscu) 11 m, wysokość 5 m ( w najwyższym punkcie), 2,6m (w najniższym punkcie).
Nośność stropu w pomieszczeniu na pietrze wynosi: 150kg/m2.

W budynku znajdują się już inne firmy.
Budynek w dobrym stanie, konserwowany na bieżąco. Zbudowany z pustaka, składający się z betonowych segmentów pokrytych papą, posiadający świetliki.

Brama wjazdowa elektryczna o wymiarach dł. 3,3m, szer. 3,2m.

Budynek wyposażony jest w: instalację elektryczną (siła- 200 Amper) oraz wodno-kanalizacyjną.
Teren przed budynkiem utwardzony, z osobnym wejściem i możliwością zaparkowania kilkunastu samochodów, monitorowany.
Możliwość umieszczenia własnej reklamy na elewacji budynku lub przed budynkiem.

Nieruchomość zlokalizowana bardzo korzystnie, w sąsiedztwie kilkudziesięciu firm związanych z branżą obuwniczą i około obuwniczą, budowlaną, motoryzacyjną, producenci opakowań, mebli, okien. Największym atutem tego terenu jest jego położenie w sąsiedztwie dużych aglomeracji miejskich Krakowa (50 km), Katowic (28 km), Bielska- Białej (35 km), Oświęcimia (6 km) oraz dogodne połączenia komunikacyjne, w pobliżu drogi wojewódzkiej 780, łączącej Śląsk z Małopolską.

Minimalna długość najmu to 1 rok.
Całość kosztów transakcji pokrywa właściciel nieruchomości- najemca nie płaci wynagrodzenia agencji.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
Martyna Kisiel
Północ Nieruchomości
ul. Sądowa 4B Chrzanów
tel. 514 123 425

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń