Kontakt

Magazyn – Katowice, Kostuchna, ul. Żarnowcowa

Kostuchna, ul. Żarnowcowa zobacz na mapie

3 800 PLN

Cena:
3 800,00 zł
Powierzchnia:
300,00 m2
Cena za m2:
12,67 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
1337/3877/OHW
Opis
Szanowni Państwo,

oferujemy na wynajem magazyn w Katowicach dzielnicy Kostuchna na ulicy Żarnowcowej. Składa się z jednej powierzchni 300m2, dodatkowo niewielkie pomieszczenie biurowe z oknem, wiatrołap oraz WC.

Budynek o konstrukcji murowanej z pustaków, ocieplony wełną mineralną, na dachu dobrej jakości dachówki. Całość wykończona w środku płytami typu KG. Na podłodze kostka brukowa.
Magazyn o wymiarach: szer 9m x dł 33m. Brama wjazdowa szer 2m x wys 2,14m rolowana. Wysokość magazynu od 2,5m do 4,35 w szczycie. Wjazd z poziomu 0. Wejście przez drzwi oraz bramę rolowaną.

Instalacje: wod-kan, siła, hydranty, brak ogrzewania (można zastosować piece akumulacyjne).
Ogrodzony plac służący jako parking lub składowy około 300m, wybrukowany. Teren ogrodzony, monitorowany. Na cichą i spokojną działalność.

Możliwość wynajęcia dodatkowych 180m.
Cena najmu 3800 zł + vat + media. Kaucja w wysokości dwóch czynszów.
Dobry dojazd na trasę Tychy-Katowice.

Kontakt:
Klaudia Sikorska-Maciąg
tel: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 10132
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń