Kontakt

Magazyn – Końskie

Końskie

2 575 000 PLN

Cena:
2 575 000,00 zł
Powierzchnia:
2 006,00 m2
Cena za m2:
1 283,65 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
1085/3877/OHS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży nieruchomości. Sprzedaż dotyczy wieczystego prawa użytkowania zabudowanej nieruchomości - Bazy Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej położonej w Końskich przy ulicy Wjazdowej 47 oznaczonej na mapie ewidencyjnej miasta jako działka numer 6200/2 o powierzchni 3,1183 ha dla której jest prowadzona księga wieczysta przez Sąd Rejonowy w Końskich.Na działce usytuowane są budynki stanowiące własność spółdzielni:
- budynek murowany dwukondygnacyjny oraz budynek murowany jednokondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 1086,10m2 , które są wyposażone w instalację elektryczną, centralnego ogrzewania i wodno - kanalizacyjną
- budynek murowany warsztatowo- garażowy o powierzchni użytkowej 578,10m2 wyposażony w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania
- budynek murowany jednokondygnacyjny wyposażony w instalację elektryczną o powierzchni użytkowej 27m2
- budynek murowany jednokondygnacyjny wykorzystywany jako portiernia wyposażony w instalację elektryczną o powierzchni 17m2
- budynek murowany jednokondygnacyjny wyposażony w instalację elektryczna o powierzchni 27,8m2
- wiata o konstrukcji stalowej o powierzchni użytkowej 270 m2 wyposażona w instalację elektryczną
Teren jest ogrodzony i oświetlony, drogi i place utwardzone betonem, instalacja wodociągowa miejska, szambo własne, zasilanie elektryczne- stacja TRAFO, instalacja telefoniczna, bezkolizyjny dojazd do nieruchomości - z obwodnicy Końskie.
Według planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie jako obiekt produkcyjny, skład i magazyn.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację i zachęcamy do kupna. Podana cena jest kwotą netto, należy do niej doliczyć 23% podatku vat.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń