Kontakt

NA WYNAJEM HALA O POW. 160M2, 2,5KM OD GDAŃSKA

Leźno zobacz na mapie

6 500 PLN

Cena:
6 500,00 zł
Powierzchnia:
160,00 m2
Cena za m2:
40,63 zł
Rynek:
Wtórny
Rok budowy:
2021
Id oferty:
3086/3877/OHW
Opis
POZOSTAŁE ZDJĘCIA WKRÓTCE

NA WYNAJEM NOWOCZESNA HALA O POWIERZCHNI 160M2 PRZY UL. SŁONECZNEJ W LEŹNIE.


HALA MAGAZYNOWA:
Hala magazynowa o powierzchni 160m2, wysokości 8m, a kalenicy 9m. Zbudowana została na płycie fundamentalnej na konstrukcji stalowej. Wewnątrz hali znajduje się murowane pomieszczenie, które może stanowić biuro oraz toaleta.

DZIAŁKA:
Działka, na której znajduje się dom wraz z halą usługowa ma łączną powierzchnie 1 140 m2.
Przeznaczenie działki jest usługowo-przemysłowe, a to pozwala na prowadzenie każdego rodzaju biznesu.
Część posesji wyłożona została kostką brukową w barwach ciemnego grafitu, nawiązujących do pozostałych elementów, obiektu typu ogrodzenie. Na obszarze ogrodu zasiano trawę oraz zamontowano studnie głębinową, dzięki której jest dostęp do własnej wody. Poza tym znajduje się zbiornik na deszczówkę. Wokół obiektu znajduje się betonowy mur wysokości 2m, w kolorze antracytowym. Wjazd na posesję przez elektryczną bramę w kolorze ogrodzenia wraz z furtką z domofonem.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się 300 m od głównej drogi. Gdańsk oddalony jest o jedyne 2,5 km, w bliskiej odległości obwodnica Gdańska, wjazd Kokoszki. Bardzo dobra lokalizacja, dookoła liczne tereny zielone, las.

OPŁATY:
6500 ZŁ NETTO (8% VAT)

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!
Sylwia Skwarczyńska
+48 534 745 648


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń