Kontakt

Magazyn – Lubań, ul. Warszawska

Lubań, ul. Warszawska zobacz na mapie

1 300 000 PLN

Cena:
1 300 000,00 zł
Powierzchnia:
918,48 m2
Cena za m2:
1 415,38 zł
Id oferty:
1191/3877/OHS
Opis
Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek magazynowo - logistyczny wraz z częścią biurowo-socjalną położony w Lubaniu na działce o pow. 2569m2.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
Budynek o powierzchni 918,48 m2, składający się z:
-hali o powierzchni 718m2,
-pomieszczeń biurowych 108 m2 do remontu,
-wyremontowanego mieszkania 58 m2,
+ budynek do remontu 215 m 2.

POSESJA:
-Wygodny dojazd do posesji z utwardzonym placem.
- Plac ogrodzony z zamykaną bramą wjazdową elektryczną zamykaną na pilota.
- Halę można wykorzystać pod warsztat samochodowy , magazyn , cross dock czy e-commerce. Hala ma 3 bramy wjazdowe, jedna brama elektryczna , podjazd z betonu.

Nieruchomość dobrze usytuowana w pobliżu autostrady A4 i A18
-20 km do Niemiec
-15km do Czech

W skład nieruchomości wchodzi część biurowa złożona z pomieszczeń biurowych, hali, zaplecza socjalnego, mieszkania oraz kotłowni.

PRZEZNACZENIE:
- Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako 3AG2 (teren aktywności gospodarczych).

POSESJA:
- Budynek w dobrym stanie technicznym spełnia warunki pod różne działalności usługowe czy produkcyjne.
- Wyposażony jest w węzeł sanitarny i 3 rodzaje ogrzewania, ogrzewanie gazowe podzielone na pomieszczenia, piec olejowy na hali, grzejniki promieniowe na hali.
- Okna PCV. Na hali znajduje się kompresor ciśnieniowy.
- Obiekt posiada alarm i monitoring z możliwością uruchomienia.

Jeśli chcesz obejrzeć ten dom, zadzwoń lub napisz do osoby prowadzącej sprawę:
Agent Nieruchomości ANNA AJTNER, tel. 576 188 288., email: aajtner@polnoc.pl

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI O/BOLESŁAWIEC
Jesteśmy z Wami na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Prezentujemy dostępne oferty przygotowujemy niezbędne dokumenty do umowy przedwstępnej oraz umowy przeniesienia własności, a także uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości nowym właścicielom.

Bezpłatnie pośredniczymy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Nasz doradca kredytowy sprawdza zdolność kredytową, przedstawia najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadza Kupujących przez cały proces realizacji kredytu.

Zapraszamy do naszego biura:
Ul. Zgorzelecka 12 w Bolesławcu, tel. 75 646 70 71, boleslawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń