Kontakt

Budynek biurowo-produkcyjny 502 m2. Bez prowizji

Sosnowiec, Jana Gacka zobacz na mapie

749 000 PLN

Cena:
749 000,00 zł
Powierzchnia:
502,00 m2
Cena za m2:
1 492,03 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
1094/3877/OHS
Opis
Tylko w naszym biurze.

Oferta w programie "Kupujący nie płaci wynagrodzenia".

Cena 749 000 PLN brutto.


Oferujemy do sprzedaży budynek biurowo-produkcyjny w Sosnowcu, ul. Gacka 5i.
Powierzchnia użytkowa to 502 m2. Budynek znajduje się na działce o łącznej powierzchni 1479 m2.
Teren ogrodzony. Wjazd przez dwie bramy o szerokości 10 m i 6 m.
Dostępny plac manewrowy i parking o pow. ponad 600 m2
Możliwy dojazd i parking dla Tirów i dużych samochodów dostawczych.

Na terenie budynku pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, kuchnia, szatnia, łazienka z prysznicem, wc.
Możliwość wykorzystania hali na cele produkcyjne i magazynowe.
Budynek w dobrym stanie, obecny właściciel od wielu lat prowadzi firmę budowlano-remontową i osobiście wykonał gruntowny remont części biurowej budynku, wymianę pokrycia dachowego oraz okien na PCV.

MEDIA
Woda
Kanalizacja
Prąd - Instalacja elektryczna, przydział mocy 33 kW.
Ogrzewanie budynku za pomocą pieca na ekogroszek.

Istnieje wiele możliwości wykorzystania budynku, dla firm szukających powierzchni biurowych możliwość kontynuacji wynajmu części produkcyjnej - obecny czynsz najmu pokrywa całkowicie koszty związane z użytkowaniem budynku (podatki, ogrzewanie). Dla firm szukających hali + niewielka część biurowa z zapleczem socjalnym możliwość wynajęcia pozostałych biur - do każdego jest doprowadzony internet oraz domofon - możliwość zdalnego otwierania głównego wejścia.

Cały budynek wykonany jest w technologii żelbetowej, hala posiada wymiary 12 x 18 metrów i ok. 4,5 metra wysokości, łatwy dostęp poprzez 3 stalowe bramy 3,5 x 3,5 metra. Obecnie z hali wydzielone są 2 pomieszczenia które służą jako magazyn, przy czym jedno można wykorzystać jako malarnię, gdyż wyposażone jest w wentylację mechaniczną, istnieje również możliwość usunięcia ścianek działowych i uzyskania jednej dużej hali. Hala posiada również kanał - obecnie wykorzystywana jest jako warsztat samochodowy.Zapraszamy do kontaktu i na prezentację.
Paweł Suwalski
tel. 606 336 048


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń

Zobacz również w okolicy