Kontakt

Wyposażone mieszkanie nad morzem /Hiszpania

zobacz na mapie

58 500 PLN

Cena:
58 500,00 zł
Powierzchnia:
48,00 m2
Cena za m2:
1 218,75 zł
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
5
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Liczba tarasów:
1
Liczba balkonów:
1
Ogród:
tak
Id oferty:
85208/3877/OMS
Opis
Mieszkanie znajduje się w centrum Torrevieja / Costa Blanca Płd. , położone jest się na terenie prywatnego osiedla ( ogrodzonego) z dużą częścią wspólną, z prysznicami i dużym basenem oraz ogrodem.
Mieszkanie oddalone jest zaledwie o 300 m od plaży , 4 km od pola golfowego oraz 5 km od Parku wodnego (Aquopolis Torrevieja).

Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu, widnej kuchni w stylu amerykańskim wyposażonej w sprzęt AGD, łazienki z oknem oraz słonecznego tarasu.
Mieszkanie wyposażone w całoroczną klimatyzację , meble - gotowe do zamieszkania.
Lokalizacja w centrum zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich usług a zarazem zapewnia odpoczynek nad basenem, morzem lub w ogrodzie.
Zapraszamy do kontaktu tel: 501 728 867 lub 513 089 596
e-mail: mkubulus@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Katowice
ul. Uniczowska 16
40-748 Katowice
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC ( zarówno w Polsce jak i Hiszpanii).
Wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości , w tym opieka prawna, załatwiane są dla klienta w Hiszpanii - bez bariery językowej ( kontakt z osobami polskojęzycznymi) . Możliwość uzyskania kredytu w EUR na zakup nieruchomości w banku hiszpańskim.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń