Kontakt

Banino mieszkanie prawie 130 m2

Banino zobacz na mapie

430 000 PLN

Cena:
430 000,00 zł
Powierzchnia:
85,09 m2
Cena za m2:
5 053,47 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
101634/3877/OMS
Opis
OFERTA CHWILOWO WYCOFANA ZE SPRZEDAZY

Mieszkanie Gdańsk - Banino z widokiem na południe.


Cena w tytule dotyczy mieszkania na piętrze.


NAROŻNE PIĘTRO Cena 430 000 zł .... cena dotyczy mieszkania w stanie developerskim. Natomiast developer rozpoczął prace wykończeniowe i mieszkanie bedzie sprzedawane jako pod klucz. Nie znamy na te chwilę wartości po jakiej developer wprowadzi lokale do sprzedaży w stanie wykończonym..........OFERTA CHWILOWO WSTRZYMANA

Wszystkie ceny zawierają już cenę za szpachlowanie z gruntowaniem pod malowanie.

Banino - mieszkania z tarasem i ogrodem na parterze lub z balkonem w mieszkaniach znajdujących się na piętrze. Inwestycja zlokalizowana na nowo budowanym osiedlu w Baninie.

Powierzchnia użytkowa lokali wynosi
Budynek E piętro 85,09 m2 z balkonem ( możliwość zagospodarowania podłogi na strychu ok +40m2 suma to ok 120 m2 / h w kalenicy 2,5m)

Do sprzedania :
piętro narożny E

Lokal na parterze składa się z trzech pokoi, salonu wraz z aneksem kuchenny z wyjściem na duży ogródek , łazienki, garderoby, schowka oraz z przedsionka.

Mieszkania na piętrze posiadają cztery pokoje, salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienkę, garderobę oraz klatkę schodową i korytarz.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC 2%
WYNAGRODZENIE BIURA OPŁACA DEVELOPER

Krzysztof Florczak

Doradca nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Banino
+48 500 501 570

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie


Przed prezentacją nieruchomości koniecznym jest ze względów bezpieczeństwa, wypełnienie i podpisanie Protokołu Przekazania Adresu celem spersonalizowania osób wizytujących nieruchomość.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń