Kontakt

Mieszkanie Banino prawie 120 m2...

Banino zobacz na mapie

430 000 PLN

Cena:
430 000,00 zł
Powierzchnia:
78,89 m2
Cena za m2:
5 450,63 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
101464/3877/OMS
Opis
Mieszkanie Gdańsk - Banino z widokiem na zachód i południe - SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

cena zawiera szpachlowanie

PIĘTRO MIESZKANIE ŚRODKOWE "D" Cena 430 000 zł.

78,89 m2 + balkon ( + ok 40 m2 poddasza na zagospodarowanie czyli razem ok 120 m2 / h w okapie 2,5m )
Stan developerski to sufity podwieszane, ale.... na tym etapie można wykonać adaptację strychu na pokoje bez zbędnych kosztów.

Mieszkania na piętrze posiadają cztery pokoje, salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienkę, garderobę oraz klatkę schodową i korytarz.

Banino - mieszkania z tarasem i ogrodem na parterze lub z balkonem w mieszkaniach znajdujących się na piętrze. Inwestycja zlokalizowana na nowo budowanym osiedlu w Baninie.
Stan developerski to ściany otynkowane, sufit podwieszany z płyt GK z wyłazem na strych/poddasze.

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC 2%
WYNAGRODZENIE BIURA OPŁACA DEVELOPER

Krzysztof Florczak

PÓŁNOC Nieruchomości Banino
500 501 570,


Przed prezentacją nieruchomości koniecznym jest ze względów bezpieczeństwa, wypełnienie i podpisanie Protokołu Przekazania Adresu celem spersonalizowania osób wizytujących nieruchomość.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń