Kontakt

Białystok, Centrum 65mkw

os. Sienkiewicza, Henryka Sienkiewicza zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia:
65,55 m2
Cena za m2:
4 271,55 zł
Rok budowy:
1962
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
2
Id oferty:
8441/3877/OMS
Opis
Polecamy Państwu duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 mkw usytuowane w samym centrum miasta przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje,kuchnie oraz łazienkę razem z wc.
W pokojach na podłodze panele,na ścianie tapeta.
Kuchnia jest wykończona w panele i terakotę oraz posiada zabudowę kuchenna która jest w cenie mieszkania.
W sypialni jest zabudowa typu komandor.
Łazienka jest wykończona w glazurze oraz terakocie.
W mieszkaniu są okna pcv oraz dwa duże balkony balkony.

Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum miasta.Wjazd na teren posesji prowadzi przez szlaban, miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców. Podwórko wokół posesji monitorowane, bardzo ciche. W najbliższej okolicy sklepy,komenda policji, prokuratura, przystanki komunikacji miejskiej oraz urząd.

Możliwość zamiany na szeregówkę.


Stanisław Drobiński
tel: +48 509 532 605
e-mail: sdrobinski@polnoc.pl

Licecja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami
Nr 17292

Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń