Kontakt

Apartamenty dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

Bielany Wrocławskie zobacz na mapie

630 000 PLN

Cena:
630 000,00 zł
Powierzchnia:
92,66 m2
Cena za m2:
6 799,05 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
4
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Ogród:
tak
Id oferty:
100636/3877/OMS
Opis
Inwestycja: mieszkanie apartamenty dwupoziomowe
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Powierzchnia użytkowa: 92,66 m.kw
Piętro: 0/1
Stan techniczny: deweloperski
Garaż : tak 18,60 m.kw, w bryle
Stan prawny: własność

Kupujący zwolniony z podatku PCC.

Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 92,66m.kw, na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym, garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka.
Standard wykończenia:
ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe wraz z izolacją termiczną i przeciwwilgociową, ściany konstrukcyjne zewnętrzne z bloczków silikatowych + ocieplenie styropianem, ścianki wewnętrzne działowe, strop żelbetowy typu filigran, pokrycie dachowe wykonane z dachówki ceramicznej w kolorze ceglastym, okna z pakietem trzyszybowym, okna połaciowe trzyszybowe, drzwi wejściowe zewnętrzne GERDA w okleinie, kolor antracyt, brama garażowa HORMANN w kolorze antracyt z silnikiem elektrycznym i pilotem, elewacja zewnętrzna, tynk silikonowo-silikatowy w kolorze zgodnym ze standardem osiedla, parapety zewnętrzne, rozprowadzenie instalacji elektrycznej zgodnie z projektem, gniazda elektryczne, włączniki wraz z montażem, tynki wewnętrzne nakładane mechanicznie, zacierane na mokro, niemalowane, przewód kominowy przygotowany do podłączenia kominka, posadzka końcowa betonowa układana mechanicznie wraz z izolacjami, zabudowa płytą GKF/ wodoodporną wraz z izolacjami - wykończenie nieszlifowane, przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku, rolety zewnętrzne nadstawne w kolorze antracyt (ocieplane) z napędem elektrycznym, drzwi tarasowe, zagospodarowanie strychu podłogą z płyt OSB, schody strychowe, np. FAKRO z dociepleniem, dodatkowe przyłącze wody ogrodowej, rozprowadzona instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec gazowy kondensacyjny o mocy 24 kW, np: BUDERUS Logamax GB 022KV2 wraz z podłączeniem i uruchomieniem serwisanta, grzejniki stalowe oraz grzejnik drabinkowy w łazience, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wiatrołapie i korytarzu, sterownik ogrzewania, podjazdy do garażu zgodnie z PZT, ogrodzenie panelowe. Odbiór I kwartał 2021.

Cena: 630 000 zł
rata kredytu od 2332 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.

Kontakt:
Renner Agnieszka
PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław 2
tel: 602-459-354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń