Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec

Bolesławiec zobacz na mapie

327 000 PLN

Cena:
327 000,00 zł
Powierzchnia:
58,00 m2
Cena za m2:
5 637,93 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
10
Piętro:
7
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
3
Id oferty:
100913/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone w centrum miasta na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w Bolesławcu.

Lokal posiada powierzchnię 58 m2 i składa się z jasnego salonu z dwóch mniejszych pokoi, jasnego dużego pokoju z widokiem na panoramę miasta, kuchni z wyposażeniem i meblami oraz łazienki z wanną. Mieszkanie jest przygotowane do wprowadzenia się.

Lokal ogrzewany jest z sieci miejskiej, wykonano w nim generalny remont z dbałością o szczegóły.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu sklepów oraz centrum miasta.

Zapraszamy :

Agent nieruchomości :
Sylwester Paluch, tel. 883 356 475, email: spaluch@polnoc.pl

Północ Nieruchomości, ul. Zgorzelecka 12, Bolesławiec

Jesteśmy partnerami w przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości. Oferujemy profesjonalną obsługę w czynnościach związanych z kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. W Naszym Biurze macie Państwo możliwość skorzystania z wiedzy Agentów Nieruchomości oraz Pośredników Finansowych.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń