Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec

Bolesławiec zobacz na mapie

279 000 PLN

Cena:
279 000,00 zł
Powierzchnia:
47,80 m2
Cena za m2:
5 836,82 zł
Rok budowy:
1976
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
103163/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Bolesławcu.

Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem, posiada powierzchnię 47,80 m2 i składa się z jasnej kuchni, trzech pokoi oraz łazienki. Do dyspozycji Nabywcy pozostaje także piwnica. Wyjście z salonu na balkon francuski. Lokal jest zadbany i gustownie urządzony, nie wymaga nakładów finansowych. Dużym atutem jest jasna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową oraz widok na dostępny przed blokiem teren zielony oraz plac zabaw.

Blok jest bardzo korzystnie położony względem komunikacji z pozostałą częścią miasta. Obok dostępny jest market spożywczy oraz mniejszy sklep.

Zapraszam na prezentację!
Grzegorz Kojder, tel. 883 356 476, email: gkojder@polnoc.pl

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Oddział Bolesławiec,
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń