Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec

Bolesławiec zobacz na mapie

465 000 PLN

Cena:
465 000,00 zł
Powierzchnia:
84,00 m2
Cena za m2:
5 535,71 zł
Rok budowy:
2018
Liczba pięter:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Inny
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
2
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Liczba tarasów:
1
Ogród:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
100692/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z 2018 r. z ogrodem i tarasem oraz dwoma miejscami parkingowymi położone w miejscowości Dobra k. Bolesławca. Mieszkanie zostało gustownie wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale
przy pomocy architekta wnętrz.

Mieszkanie jest przestronne i słoneczne, posiada powierzchnię użytkową 83,40 m2 i jest ekonomiczne w utrzymaniu. We wszystkich pomieszczeniach zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe zasilane energooszczędnym kondensacyjnym piecem gazowym. Okna są trzy szybowe z roletami sterowanymi elektrycznie.

Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras i ogród, kuchnia ze sprzętem AGD w zabudowie, WC, przedpokój z pojemną szafą.
Na piętro prowadzą stylowe drewniane schody, gdzie usytuowano sypialnię (z telewizorem), pokój, łazienkę z wanną i komunikację.
Nad piętrem znajduje się strych, który można zaadaptować na dodatkowe pomieszczenie użytkowe. Na zadbanej działce znajduje się także domek ogrodowy na podręczne narzędzia.

Zapraszamy :

Agent nieruchomości :
Sylwester Paluch, tel. 883 356 475

Północ Nieruchomości, ul. Zgorzelecka 12, Bolesławiec

Jesteśmy partnerami w przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości. Oferujemy profesjonalną obsługę w czynnościach związanych z kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. W Naszym Biurze macie Państwo możliwość skorzystania z wiedzy Agentów Nieruchomości oraz Pośredników Finansowych.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń