Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec, pl. Plac Zamkowy

Bolesławiec, pl. Plac Zamkowy zobacz na mapie

200 000 PLN

Cena:
200 000,00 zł
Powierzchnia:
52,30 m2
Cena za m2:
3 824,09 zł
Rok budowy:
1930
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100700/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 52,30 m2 w Bolesławcu. Budynek znajduje się w pobliżu sklepów, szkół, ośrodka zdrowia i Bolesławieckich Term.

Lokal mieszkalny położony jest na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju.

Do mieszkania przynależne są dwie piwnice o powierzchniach 20 m2 i 8 m2, oraz w ramach części wspólnych strych.

Ogrzewanie centralne własne gazowe. Grzejniki panelowe, wszystkie instalacje nowe miedziane, okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Mieszkanie wymaga remontu - odświeżenia podłóg i ścian.

Budynek po renowacji elewacji i kapitalnym remoncie dachu. Na ten rok zaplanowany jest kapitalny remont klatki schodowej, na który fundusze są już zebrane.

Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe, a za budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców kamienicy i teren zieleni.

Prowadzący sprzedaż:
Piotr Mularski tel. 883 356 471, e-mail: pmularski@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń