Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec, ul. Konradowska

Bolesławiec, ul. Konradowska zobacz na mapie

1 500 PLN

Cena:
1 500,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
25,00 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Ogród:
tak
Id oferty:
10030/3877/OMW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu trzypokojowe mieszkanie dla sześciu osób z osobnym wejściem w miejscowości Bolesławiec.

Mieszkanie mieści się w domu jednorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy, w skład jego wchodzą trzy osobne pokoje, łazienka z prysznicem, kuchnia oraz przedpokój. Centralne ogrzewanie gazowe, w bliskim sąsiedztwie darmowa komunikacja miejska oraz sklepy.

Zapraszamy na prezentację!
Kontakt: Sylwester Paluch, tel. 883 356 475

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń