Kontakt

Mieszkanie – Bolesławiec, ul. Warszawska

Bolesławiec, ul. Warszawska zobacz na mapie

249 000 PLN

Cena:
249 000,00 zł
Powierzchnia:
63,40 m2
Cena za m2:
3 927,44 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
100366/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy w Bolesławcu.

Lokal posiada powierzchnię 63,40 m2 i składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy pomieszczenie strychowe oraz komórka przed budynkiem.

W lokalu zainstalowano ogrzewanie centralne gazowe oraz kominkowe z rozprowadzeniem ciepła, podłogi w pomieszczeniach wyłożone panelami oraz płytkami. Łazienka z wanną.

Kamienica została wyremontowana oraz ocieplona, wymieniono także dach i wykonano elewację. Sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa jednorodzinna oraz osiedle bloków apartamentowych. Przed budynkiem do dyspozycji podwórko.

Zapraszam na prezentację!
Kontakt: Sylwester Paluch, tel. 883 356 475

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń