Kontakt

NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE OŚ. MŁODOŚCI

Chrzanów, ul. Jabłoniowa zobacz na mapie

320 000 PLN

Cena:
320 000,00 zł
Powierzchnia:
76,50 m2
Cena za m2:
4 183,01 zł
Liczba pięter:
11
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
100998/3877/OMS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP ZA POŚREDNICTWEM BIURA - ZAPRASZAMY
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do sprzedania mieszkanie w Chrzanowie przy ulicy Jabłoniowej.

Mieszkanie o powierzchni 76,50m2 usytuowane jest na 2 piętrze, składa się z 3 dużych pokoi (jeden z loggią), osobnej pralni, osobnej garderoby, WC, łazienki oraz kuchni. Stolarka okienna PCV (okna nowego typu). Stolarka drzwiowa - drewniana. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W użytkowaniu mieszkania jest piwnica (istnieje możliwość podpisania umowy na dodatkowe pomieszczenie do przechowywania - koszt ok 50zł rocznie). Mieszkanie wymaga remontu.

Czynsz z mediami to koszt około 900zł/mc

Blok 11 piętrowy, posiada windę, wokół budynku są liczne miejsca parkingowe.
Okolica spokojna, 3,2km do Centrum Chrzanowa. W pobliżu znajdują się place zabaw, sklepy i budynki użyteczności publicznej.
-------------------------------
Zapraszamy do kontaktu

Justyna Woźniak
514 097 840
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń