Kontakt

3 pok. 61,31 m2, ogród 227m2, pod klucz, Dębki

Dębki zobacz na mapie

596 546 PLN

Cena:
596 546,30 zł
Powierzchnia:
61,31 m2
Cena za m2:
9 730,00 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Dom wielolokalowy
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Ogród:
tak
Id oferty:
99776/3877/OMS
Opis
3 pok. 61,31 m2, ogród 227m2, pod klucz, przedsprzedaż

Dębki to przepiękna nadmorska miejscowość, która nieprzerwanie, od kilkunastu lat, przyciąga spragnionych słońca i dobrej zabawy, turystów.
To właśnie tu, w urokliwej części Dębek, a jednocześnie w odległości 800 m od plaży, powstaje nasza nowa inwestycja.

Najnowsza inwestycja składa się ona z 16 mieszkań położonych łącznie w 8 budynkach, a jej zakończenie zaplanowane jest na LATO 2021.

Najważniejsze informacje o ofercie:
• kameralne i bezpieczne osiedle
• mieszkania 3-pokojowe z aneksami kuchennymi, wykończone "pod klucz"
• metraże od 54 do 61 m2
• każde mieszkanie posiada niezależne wejście, ogródek oraz miejsce postojowe
• wygodny dojazd z każdej części Polski, w tym autostradą A1
• doskonała lokata kapitału z myślą o inwestycji lub jako nadmorski azyl dla Ciebie i Twojej rodziny, z którego można korzystać przez cały rok
Układy mieszkań zaplanowane zostały tak, by zadbać o wygodę i komfort mieszkańców, dając im poczucie prywatności, a jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo.


Niezależne mieszkania na parterze posiadają odrębne wejścia z bezpośrednim dostępem do przynależnego ogrodu.

Mieszkanie na I piętrze posiadają również osobne wejście, prowadzące z parteru, przy czym do mieszkań tego typu dodatkowo przynależy przestrzeń klatki schodowej, która może posłużyć jako miejsce do przechowywania rzeczy czy sprzętu sportowego. Mieszkania na I piętrze posiadają także balkony oraz dostęp do przynależnego ogródka na parterze.

Przykładowy lokal H2:
* Salon z aneksem kuchennym 29m2
* Sypialnia - 11,28 m2
* Sypialnia - 8,40 m2
* Łazienka 4,51 m2
* Klatka schodowa 7,60 m2
* Ogród 227 m2

Lokalizacja

ul. Południowa, Dębki

Dębki to niewielka, spokojna, nadbałtycka miejscowość w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa. Sprawny dojazd do niej gwarantuje nam autostrada A1, jak również sieć zmodernizowanych połączeń w rejonie Pomorza.

Największą atrakcją Dębek jest piaszczysta, najszersza w Polsce plaża gdzie znaleźć można kojący szumem morza odpoczynek. Dla bardziej aktywnych plażowiczów organizowane są rozmaite imprezy m.in. zawody windsurfingowe związane z mistrzostwami Polski (lipiec) i festyny folklorystyczne (lipiec i sierpień) oraz wybory miss naturystów. Na plaży działa szkółka windsurfingowa, a w pobliskim Odargowie organizowane są loty widokowe.

Na zachód od Dębek rozciąga się rezerwat "Piaśnickie Łąki", jeden z najciekawszych pod względem florystycznym na Pomorzu. Obejmuje fragment wybrzeża u ujścia rzeki, na którym występują wydmy,torfowiska oraz podmokłe lasy. Wokół Dębek ciągnie się pas nadmorskiego boru wchodzącego w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

W ofercie posiadamy inne metraże z ogródkami nawet do 460m2.
Zachęcam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa