Kontakt
Wynajęte

Na wynajem 2pok, I piętro, A. Krajowej Ełk

Ełk, ul. Armii Krajowej

1 500 PLN

Cena:
1 500,00 zł
Powierzchnia:
49,69 m2
Cena za m2:
30,19 zł
Rok budowy:
2000
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Segment
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
10285/3877/OMW
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na wynajem mieszkanie zlokalizowane na I piętrze przy ulicy Armii Krajowej 54 w centrum Ełku.

Lokal częściowo umeblowany, składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym;
- sypialni;
- łazienki;
- przedpokoju.

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Na podłogach położone są panele, w łazience terakota. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Nieruchomość idealna dla osób chcących zamieszkać w centrum Ełku.

Lokal zlokalizowany w bliskiej odległości od dworca PKP i PKS, galerii handlowej, restauracji, licznych sklepów, punktów handlowo/usługowych.

Mieszkanie bezczynszowe, koszt jednomiesięcznego najmu to 1.500,00 zł + opaty licznikowe według zużycia (woda, energia elektryczna, CO) oraz koszt zagospodarowania odpadami.

Umowa najmu z kaucją w wysokości 1.500,00 zł.

Dostępność mieszkania do ustalenia.

Zachęcam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.

Zapraszam na prezentację! Klucze w Biurze.

Serdecznie polecam.

Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń