Kontakt

Mieszkanie 3pok., parter, ul. Słowackiego 30 Ełk

Ełk, ul. Juliusza Słowackiego zobacz na mapie

240 000 PLN

Cena:
240 000,00 zł
Powierzchnia:
55,90 m2
Cena za m2:
4 293,38 zł
Rok budowy:
1971
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100449/3877/OMS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 55,09 m2 zlokalizowany na parterze przy ulicy Słowackiego 30 w Ełku.

Nieruchomość składa się z trzech pokoi (jeden z wyjściem na balkon), oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4,20 m2.

Czynsz administracyjny lokalu mieszkalnego spółdzielni mieszkaniowej "Jedność" wynosi: 560 zł, w tym: eksploatacja, fundusz remontowy, konserwacja domofonu, sprzątanie klatek schodowych, ubezpieczenie budynków, zaliczka na CO, zaliczka na wodę oraz jej podgrzanie, zaliczka na ścieki, opłata za gospodarowanie odpadami. Dodatkowo płatne: energia elektryczna i gaz.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, w niedalekiej odległości od dworca PKP oraz promenady miejskiej. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się markety oraz liczne sklepy osiedlowe, jak również punkty usługowo/handlowe oraz place zabaw. Położenie nieruchomości umożliwia sprawne i szybkie poruszanie się po mieście nie korzystając z komunikacji miejskiej czy samochodu.

Cena lokalu mieszkalnego wynosi 240.000,00 zł (4.293,38 zł/m2).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VVD6V

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu:
Izabela Karwowska
+48 513 899 633
ikarwowska@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń