Kontakt

Mieszkanie 28,40m2, Ip, do remontu, ul. Kajki Ełk

Ełk, ul. Michała Kajki zobacz na mapie

119 000 PLN

Cena:
119 000,00 zł
Powierzchnia:
28,40 m2
Cena za m2:
4 190,14 zł
Rok budowy:
1984
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Oddzielna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
100019/3877/OMS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,40 m2, usytuowane na I piętrze w bloku przy ulicy Kajki 12 w Ełku.

Lokal mieszkalny składa się z:
- salonu z wyjściem na balkon;
- kuchni;
- łazienki z WC;
- przedpokoju.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 2,65 m2.

Nieruchomość wymaga generalnego remontu.

Czynsz administracyjny lokalu mieszkalnego Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt" wynosi 212,23 zł (w tym: eksploatacja, fundusz remontowy, zaliczka na centralne ogrzewanie, opłata stała za wodomierz, sprzątanie klatki schodowej). Dodatkowo płatne: energia elektryczna, woda, opłata za gospodarowanie odpadami.

Cena lokalu mieszkalnego wynosi 119.000 zł (4.190,14 zł/m2).

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VVFS4

Osiedle Północ II to spokojna okolica położona blisko centrum miasta oraz promenady ełckiej, posiadająca dobre połączenie z miastem komunikacją miejską. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się markety oraz liczne sklepy osiedlowe, jak również punkty usługowo/handlowe oraz place zabaw.

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu:
Izabela Karwowska
+48 513 899 633
ikarwowska@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń