Kontakt

Mieszkanie 3pok., IIp, ul. Wawelska 22H Ełk

Ełk, ul. Wawelska zobacz na mapie

249 000 PLN

Cena:
249 000,00 zł
Powierzchnia:
42,69 m2
Cena za m2:
5 832,75 zł
Rok budowy:
2007
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Aneks
Piwnica:
tak
Id oferty:
100330/3877/OMS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,69 m2 zlokalizowane na II i III piętrze przy ulicy Wawelskiej 22H w Ełku.

Na pierwszej kondygnacji lokalu mieszkalnego znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, pokój, łazienka z WC oraz przedpokój. Na drugim poziomie zlokalizowana jest sypialnia z pojemną szafą w zabudowie. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4,38 m2.

Czynsz administracyjny lokalu mieszkalnego wspólnoty mieszkaniowej "Administrator" wynosi: 180 zł, w tym: eksploatacja + świadczenia (centralne ogrzewanie, koszty zarządu nieruchomością) oraz fundusz remontowy. Dodatkowo płatne: energia elektryczna, woda, opłata za gospodarowanie odpadami.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, w niedalekiej odległości od dworca PKP oraz promenady miejskiej. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się markety oraz liczne sklepy osiedlowe, jak również punkty usługowo/handlowe oraz place zabaw. Położenie nieruchomości umożliwia sprawne i szybkie poruszanie się po mieście nie korzystając z komunikacji miejskiej czy samochodu.

W cenie nieruchomości wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VVDNX

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu:
Izabela Karwowska
+48 513 899 633
ikarwowska@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń